Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Articles Tagged ‘ malatya özel direksiyon’

Malatya Özel Direksiyon Dersi, bayandan malatya direksiyon dersi,Bayan Malatya Özel direksiyon,Bayan hoca Malatya direksiyon,Malatya Özel direksiyon bayan eğitmen, Malatya Direksiyon Dersi Verenler,Malatya Özel Direksiyon Dersi Fiyatları, Malatya Özel Direksiyon Kursu, Malatya Özel Direksiyon, Malatya Özel Direksiyon Eğitimi Verenler, Malatya direksiyon Sınavı, Malatya Direksiyon Dersi, Malatya Direksiyon Kursu, Malatya Direksiyon Dersi Fiyatları, Malatya Direksiyon Sınav Tarihleri, Malatya Direksiyon Geliştirme, Malatya Direksiyon, Malatya Bayan Direksiyon Hocası, Malatya Özel Direksiyon Dersi Verenler, Malatya Bayan Hocadan Direksiyon Dersi, Malatya Direksiyon Eğitimi, Malatya'da Direksiyon Eğitimi, Malatya Direksiyon Hocası, Malatya Özel Direksiyon kursu, Malatya Özel Direksiyon Dersi, sibel erkuş,malatya özel direksiyon hocaları

Dikkatli ve seçici olmalısınız! KALDIRILMAYINIZ

Malatya Özel Direksiyon SİBEL ERKUS

Malatya uzman usta öğreticisibel erkus  olarak uyarıyoruz. Direksiyon Eğitimi adı altında 10 dan fazla korsan ve kaçak çalışan sözde eğitimciler, sektörümüzü tabiri caiz işgal etmiş durumdadır.öğretmeni,memuru,güvenlikçisi,öğrencisi ve özellikle ek gelir sağlamak amacıyla özel direksiyon dersi  yapanlara dikkat.

AMACIMIZ trafikte paylaşma kültürüne sahip, saygılı, hoşgörülü ve sorumlu sürücüler yetiştirmektir. Bizim deneyim ve tecrübemize güvenebilirsiniz.

Dikkatli ve seçici olmalısınız!

Büyük umutlarla başvurduğunuz Özel Direksiyon Dersi hüsranla sonuçlansın istemiyorsanız dikkatli ve seçici olunuz. Lisanssız, sertifikasız, kullandığı araçları "sözde eğitmen" var.

Neden SİBEL ERKUŞ dan  Özel Ders Almalıyım?
* Sizin ve trafikteki tüm insanların can güvenliğini korumayı,
* Araçlar hakkında doğru bilgileri öğrenmeyi, defansif sürücülüğü,
* İleri Sürücülük Teknikleri ile refleks ritmik davranış şekillerini ve direksiyon geliştirme seçeneklerini,
* Doğru şekilde şartlanmayı, doğru konsantre tekniğini bilimsel teknik araç kullanmayı,
* Direksiyon Dersi çalışmaları sonucu elde edeceğiniz deneyim tecrübenizle hatasız ve başkalarının hatasını engelleyebilen iyi sürücü olmayı,

* Şehir trafiğinde araç kullanmayı ve kazalardan uzak durabilmeyi öğretmeyi amaçlar.

 google-site-verification: googlea9aab8550043f87a.html

<meta name="google-site-verification" content="fj7sWmy3W0jAOFWGcnGSwhyeDnjjM-FK4KH6xTnrvBA" />

Hakkımızda

Malatya Özel Direksiyon Dersi Bayan Hoca

M.E.B sertifikalı, Bilinçli araç kullanmanın mantığını, Araç içi ve araç dışı hakimiyet kurallarını, Kendinize güveni, Doğru şartlanmayı, Hatasız ve başkalarının hatasını engelleyen tüm trafik kurallarıyla, İleri sürücülük tekniklerini, Şehir içi trafiğinde Araç kullanmanın keyfini, Ticari kazançtan öte, eğitimde kaliteyi amaçlayan çalışma ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermeyi amaçlamaktayız...

M.E.B. Onaylı Uzman Usta Öğretici Sertifikalarına sahip, Çalışma psikolojisi, motivasyon, birebir insan ilişkileri ve benzeri konularda oldukça başarılı, bu sektörde en az 33 yıl deneyim.

Gerek diksiyonuyla, gerek güler yüzlü hoş görülü ve olması gereken iş ahlakına sahip kişilikle sizlere güven verecek, tercih sebebiniz olacaktır. İyi bir direksiyon öğretmeni aynı zamanda iyi bir dinleyici olmalı. İyi bir eğitimci karşısındakiyle empati kurabilmelidir. İyi bir öğretmen dil din ırk ayırt etmeksizin, işine duygularını karıştırmadan profesyonel ölçülerde çalışabilmelidir.

Çalışmayı bilen, sorumluluk bilinci gelişmiş, disiplinli ve ciddi iş prensiplerine sahip olan eğitmenlerimiz arasında tercih yapabilir memnun kalmadığınız durumlarda değiştirebilirsiniz. İsteğinize göre, bay veya bayan öğretmenlerimiz arasında tercih hakkınızı kullanabilirsiniz Malatya özel direksiyon dersi Bayan, Malatya özel direksiyon dersi verenler Bayan, Malatya Özel direksiyon dersi fiyatları Bayan, Malatya özel direksiyon kursu, malatya özel Bayan direksiyon, malatya özel direksiyon eğitimi verenler Bayan, Malatya Direksiyon sınavı Bayan, malatya direksiyon Bayan dersi, malatya direksiyon kursu, malatya Direksiyon dersi fiyatlarım Bayan, Malatya direksiyon sınav tarihleri Bayan, malatya direksiyon Bayan geliştirme, malatya direksiyon, malatya bayan direksiyon hocası, MALATYA ÖZEL DİREKSİYON DERSİ SİBEL ERKUŞ.

İletişim Bilgileri

Malatya Özel Direksiyon Bayan Eğitmen

  • Sertifikalı Usta Öğreticiler
  • Özel Donanımlı Araçlar
  • Sonuç Garantili Dersler
  • Her Şarta Uygun Ders

Malatya’da Ramazan ayında sürücüler nelere dikkat etmeli

 

 

Malatya özel Direksiyon Uzman Usta Öğreticisi sibel erkuş tarık öz  diyor ki;

     RAMAZAN ayında trafiğe çıkan sürücülere normal zamandan daha dikkatli,,Her Ramazan ayında, sürücülerin sinirli ve gergin olmaları, dalgınlık yaşamaları, acele etmeleri gibi nedenlerle trafik kazası yaşanma riski artıyor.

    Geçen yıl Ramazan ayını içine alan TÜRKİYE geneli  Mayıs ve Haziran aylarında yaşanan toplam 76 bin 828 trafik kazasında 50 bin 189 kişi yaralandı, 642 kişi ise olay yerinde hayatını kaybetti. Bu Ramazan ayında üzücü haber almamak için direksiyon başındaki sürücülerimiz trafik kurallarına azami ölçüde uymalı. Trafikteki diğer sürücülerin kan şekeri düşmesine bağlı olarak dalgın olabileceği göz önünde bulundurulmalı. Sürücüler iftara yetişmek için acele ederek, kendilerini ve trafik güvenliğini tehlikeye atmamalı. Ramazan ayının da hoşgörüsüne sığınarak yol vermeye özen gösterilmeli. Kibarlık ve nezaketin bizden bir şey kaybettirmediği, aksine kazaları önlediği herkes tarafından bilinmeli" diye konuştu.

 tarık öz, yaşanan kazaların en büyük sebebinin aşırı hızdan kaynaklandığını belirtti.sürücülerin iftara yetişmek için aşırı hız yapmamaları konusunda uyardı. kavurucu yaz sıcaklarının Ramazan ayına denk gelmesiyle sürücülerin sağlıklarına daha fazla dikkat etmeleri gerektiğini söyledi. Sürücülere düzenli uyku ve stresten uzak bir çalışma ortamını öneren ÖZ, sıcaklara karşı araçlarda klimayı çalıştırılmasını önerdi. Ramazan ayında oruç tutan sürücülerin uykusuzluğa, açlığa, susuzluğa ve sıcaklarla birlikte strese karşı ciddi önlemler alması gerektiğine dikkat çekti. Sürücünün en büyük düşmanlarından birisinin uykusuzluk ve stres olduğuna işaret eden

sibel erkus , şöyle konuştu: "Oruç tutan sürücülerimiz erken yatmalı ve uykularını en iyi şekilde almalıdırlar. Bunun yanında susuzluk ihtiyacına yönelik yağlı yiyeceklerden kaçınıp araçlarında mutlaka klimayı çalıştırmaları gerekmektedir,