Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive
 • Korsan Kaçak Çalişanlara Dikkat

  M.E.B. Onaylı Uzman Usta Öğretici Malatyadaki Tek Bayan Hoca Sibel Erkuş

  Bayanlara trafikte güvenli ve huzurlu sürüş yapmalarını sağlıyoruz. Kısa sürede etkili sonuçlar için bize ulaşın...

  Devamını Oku İletişim

 • Bayan Malatya Özel Direksiyon Dersi Geliştirme Merkezi

  M.E.B. Onaylı Uzman Usta Öğretici Sibel Erkuş

  Araçlarımız özel donanımlıdır ve yüksek modeldir.

  Devamını Oku İletişim

 • Malatya Özel Direksiyon Bayan Hoca

  M.E.B. Onaylı Uzman Usta Öğretici Sibel Erkuş

  Milli Eğitim Bakanlığından Sertifikalı Uzman Direksiyon, Motor, Trafik ve Çevre Bilgisi Öğretmeni. İleri(Güvenli ve Ekonomik) Sürüş, Defansif Güvenli Sürüş Teknikleri, Uzman Usta Öğretici Öğreticisi.

  Devamını Oku İletişim

 • Malatya Özel Direksiyon Dersi Bayan Eğitmen

  M.E.B. Onaylı Uzman Usta Öğretici Sibel Erkuş

  Bayanlara trafikte güvenli ve huzurlu sürüş yapmalarını sağlıyoruz. Kısa sürede etkili sonuçlar için bize ulaşın...

  Devamını Oku İletişim

Malatya’da Ramazan ayında sürücüler nelere dikkat etmeli

 

 

Malatya özel Direksiyon Uzman Usta Öğreticisi sibel erkuş tarık öz  diyor ki;

     RAMAZAN ayında trafiğe çıkan sürücülere normal zamandan daha dikkatli,,Her Ramazan ayında, sürücülerin sinirli ve gergin olmaları, dalgınlık yaşamaları, acele etmeleri gibi nedenlerle trafik kazası yaşanma riski artıyor.

    Geçen yıl Ramazan ayını içine alan TÜRKİYE geneli  Mayıs ve Haziran aylarında yaşanan toplam 76 bin 828 trafik kazasında 50 bin 189 kişi yaralandı, 642 kişi ise olay yerinde hayatını kaybetti. Bu Ramazan ayında üzücü haber almamak için direksiyon başındaki sürücülerimiz trafik kurallarına azami ölçüde uymalı. Trafikteki diğer sürücülerin kan şekeri düşmesine bağlı olarak dalgın olabileceği göz önünde bulundurulmalı. Sürücüler iftara yetişmek için acele ederek, kendilerini ve trafik güvenliğini tehlikeye atmamalı. Ramazan ayının da hoşgörüsüne sığınarak yol vermeye özen gösterilmeli. Kibarlık ve nezaketin bizden bir şey kaybettirmediği, aksine kazaları önlediği herkes tarafından bilinmeli" diye konuştu.

 tarık öz, yaşanan kazaların en büyük sebebinin aşırı hızdan kaynaklandığını belirtti.sürücülerin iftara yetişmek için aşırı hız yapmamaları konusunda uyardı. kavurucu yaz sıcaklarının Ramazan ayına denk gelmesiyle sürücülerin sağlıklarına daha fazla dikkat etmeleri gerektiğini söyledi. Sürücülere düzenli uyku ve stresten uzak bir çalışma ortamını öneren ÖZ, sıcaklara karşı araçlarda klimayı çalıştırılmasını önerdi. Ramazan ayında oruç tutan sürücülerin uykusuzluğa, açlığa, susuzluğa ve sıcaklarla birlikte strese karşı ciddi önlemler alması gerektiğine dikkat çekti. Sürücünün en büyük düşmanlarından birisinin uykusuzluk ve stres olduğuna işaret eden

sibel erkus , şöyle konuştu: "Oruç tutan sürücülerimiz erken yatmalı ve uykularını en iyi şekilde almalıdırlar. Bunun yanında susuzluk ihtiyacına yönelik yağlı yiyeceklerden kaçınıp araçlarında mutlaka klimayı çalıştırmaları gerekmektedir,

Malatya Özel Direksiyon Dersi Bayan Eğitmen Sibel Erkuş

  • Direksiyon eğitimi almak isteyenlere üstün hizmet kalitesini ilke edinerek eğitimler veriyoruz.  (Bizim için değerlisiniz)
  • Yaptığı işte başarıyı en üst seviyede tutmaya çalışmayı amaç edinmiş olan eğitimcileriz.(Umudunu kaybetme... )
  • %100 öğrencilerin memnuniyetini ilke haline getirmiş ve bu konuda geri dönütler alan öğreticileriz.(Hayat güzeldir... )
  • Sizi kısa sürede Malatya şehir trafiğine hazırlıyoruz. Profesyonel Uzman Eğitmenlerimiz ile sizleri her türlü trafikte kendi arabanızı kullanabilir duruma getiriyoruz. (Değişim Bir Adımla Başlar.. Kendini fark et,)